Galeria Historia Sekcje Zarząd Wyniki 2007 Wyniki 2008 Wyniki 2009 Wyniki 2010 Wyniki 2011 Aktualności Loty gołębi dorosłych 2009 Loty gołębi dorosłych 2010 Loty gołębi dorosłych 2011 Loty gołębi dorosłych 2012 Loty gołębi dorosłych 2013 Loty gołębi młodych 2009 Loty gołębi młodych 2010 Loty gołębi młodych 2011 Loty gołębi młodych 2012 Loty gołębi młodych 2013 Plan lotów 2011 Strony polecane SuperHodowca

Mistrzostwo Oddziału 2013

WYNIKI DO ODDZIAŁU 0344 RYPIN

 

KAT A

1

Stefański Marek

20 K

113,05

2

Siekliccy – Becmer

20 K

418,78

3

Cieplak Wojciech

20 K

637,25

4

Witkowski Wiesław

20 K

720,41

5

Borowski Jacek

20 K

735,40

6

Pesta Zbigniew

20 K

749,71

7

Lewandowski Kazimierz

20 K

763,16

8

Lewandowscy J. G.

20 K

813,31

9

Tyburski Andrzej

20 K

860,04

10

Och Roman

20 K

994,81

11

Sobierajski Mariusz

20 K

1002,66

12

Stefańska Dominika

20 K

1024,44

13

Waliszewski Mariusz

20 K

1026,81

14

Olwert Janusz

20 K

1031,42

15

Kruziński Zbigniew

20 K

1051,96

16

Stępień Marek

20 K

1121,03

17

Gurtowski Stanisław

20 K

1460,07

18

Kosobucki Lucjan

20 K

1856,18

19

Buler Wiesław

20 K

2188,18

 

 

KAT B

1

Siekliccy – Becmer

16 K

252,82

2

Stefański Marek

16 K

256,11

3

Tyburski Andrzej

16 K

313,66

4

Lewandowscy J.G

16 K

449,67

5

Olwert Janusz

16 K

542,93

6

Stefańska Dominika

16 K

572,90

7

Cieplak Wojciech

16 K

739,92

8

Przybysz Dariusz

16 K

756,21

9

Stępień Marek

16 K

897,08

10

Sobierajski Mariusz

16 K

898,20

11

Sitkowski Zbigniew

16 K

901,25

12

Gurtowski Stanisław

16 K

942,70

13

Och Roman

16 K

979,96

14

Paszke Andrzej

16 K

1065,65

15

Borowski Jacek

16 K

1175,07

16

Komorowski Jarosław

16 K

1590,87

17

Lewandowski Krzysztof

16 K

1642,68

18

Dąbrowski Lech ( Rogowo)

16 K

1647,36

 

KAT C

1

Olwert Janusz

9K

93,08

2

Stępień Marek

9K

134,10

3

Siekliccy Becmer

9K

178,95

4

Och Roman

9K

291,28

5

Komorowski Jarosław

9K

336,85

6

Borowski Janusz

9K

351,01

7

Sobierajski Mariusz

9K

405,28

8

Cieplak Wojciech

9K

423,70

9

Tyburski Andrzej

9K

449,00

10

Paszke Andrzej

9K

469,72

11

Stefańska Dominika

9K

498,99

12

Dąbrowski Andrzej

9K

619,93

13

Kruszewski Andrzej

9K

707,55

14

Lemański T

9K

751,48

15

Stefański Marek

9K

856,04

16

Dykowski Stanisław

9K

899,02

17

Lewandowski Krzysztof

9K

1101,49

 

KAT M

1

Siekliccy Becmer

6K

97,79

2

Tyburski Andrzej

6K

134,88

3

Lewandowski Krzytof

6K

135,50

4

Dykowski Stanisław

6K

144,71

5

Stefańska Dominika

6K

155,84

6

Budzanowski Tomasz

6K

164,23

7

Stępień Marek

6K

169,17

8

Komorowski Jarosław

6K

199,16

9

Stefański Marek

6K

235,48

10

Stankiewicz Jerzy

6K

291,33

11

Olwert Janusz

6K

304,95

12

Kruszewski Andrzej

6K

319,55

13

Lewandowscy J.G

6K

321,37

14

Cieplak Wojciech

6K

344,61

15

Paszke Andrzej

6K

361,05

16

Och Roman

6K

375,98

17

Borowski Jacek

6K

420,01

18

Lemański T.

6K

430,75

19

Kaślewicz Bogusław

6K

438,28

20

Dąbrowski Lech ( Golub )

6K

455,59

21

Buler Wiesław

6K

475,52

22

Gurtowski Stanisław

6K

495,02

23

Gładkowski Roman

6K

511,06

24

Sobierajski Mariusz

6K

538,65

25

Pesta Zbigniew

6K

646,90

26

Waliszewski Mariusz

6K

735,04

 

KAT D

1

Siekliccy Becmer

51 K

948,34

2

Stefański Marek

51 K

1460,68

3

Tyburski Andrzej

51 K

1757,58

4

Olwert Janusz

51 K

1972,38

5

Cieplak Wojciech

51 K

2145,48

6

Stefańska Dominika

51 K

2252,17

7

Borowski Jacek

51 K

2261,48

8

Stępień Marek

51 K

2321,38

9

Och Roman

51 K

2642,03

10

Sobierajski Mariusz

51 K

2844,79

11

Lewandowski Krzysztof

51 K

3642,83

12

Paszke Andrzej

51 K

3772,71

 

                 


GMP

1

Siekliccy Becmer

1410,74

2

Olwert Janusz

1378,54

3

Stępień Marek

1398,41

4

Tyburski Andrzej

1397,51

5

Cieplak Wojciech

1365,11

6

Och Roman

1357,46

7

Lewandowski Krzysztof

1321,94

8

Sobierajski Mariusz

1319,56

9

Paszke Andrzej

1318,72

 

CHAMPIONY

KAT A

1. Stefański Marek  - DV – 9711-11-1336 -                    ceof. 11,20

KAT B
1. Stefańska Dominika  - PL – 0344 – 11- 6541             ceof. 25,46

KAT C
1. Olwert Janusz – PL – 0344 – 10 – 23868                    ceof. 8,82

KAT M
1. Lewandowski Krzysztof – PL- 0344 – 10 – 17822     ceof. 6,00

 

 

© C O P Y R I G H T S 2009: WWW.SUPERHODOWCA.PL